O NAS

Kilka słów…

Prawdziwi pasjonaci

Piękne akwaria morskie tętniące życiem, kolorowe koralowce i przepiękne ryby morskie to nasza wizytówka. Potrafimy przenieść kawałek rafy koralowej do domu, firmy i wywołać przy tym uśmiech na twarzach naszych klientów, kiedy ich marzenie o wymarzonym akwarium morskim się urzeczywistnia.

Kompleksowa obsługa od projektu aż po wykonanie i serwis akwarystyczny mają na celu zaoferować naszym klientom wszystko to czego oczekują od profesjonalistów. To właśnie my jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom pełne wsparcie od samego początku ponieważ wiemy, jak bardzo jest to dla Was ważne.

Zajmujemy się profesjonalnie projektowaniem, budowaniem akwariów morskich na zamówienie. Tworzymy niesamowite podwodne kompozycje, które zachwycają ludzi i pozwalają im zapomnieć o upływającym czasie. Tworzymy czteroosobowy zespół prawdziwych pasjonatów akwarystyki morskiej, którzy zakochali się w niej już bardzo dawno temu i aż po dziś dzień im ona towarzyszy, co przekłada się na bardzo duże doświadczenie w branży akwarystycznej oraz zdobytą wiedzę, która ma służyć naszym klientom.